SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4 2.0 TDI NEW MODEL 2014 130 KW 177 PS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:25
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
138,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
166296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e kuqe metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale ,timonin sport ,
,ulset me ngrohje , ulset sport ,ulset elektrike dhe memory ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa ,navigacion GPS TV HD , tempomat ,bordkompjuter
, radio CD SD ,dritat BI XENON , dritat LED para dhe mbrapa , abs , esp , dritaret elekrike ,
airbag , fellne . etj FULL OPSION
TEL:+386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »