SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra G 1.7 Diesel
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
166303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra G Eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha servisimet e nevojshmeI sapo regjistruar Ngjyra vishnje Marshi manual Motori 1.7 Diesel Viti 2002Vetura ka karosine me te mire te 5 viteve te prodhimin qe nga viti 2002Kilometrazha 190000Per me shume informata kontaktoni ne numrin 045211956 mund te kontaktoni edhe viber +37745211956

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
045211956
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »