SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Roadster
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor
Lloji :
Smart Roadster
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
173,000
Motori (kubik) :
700.00
Viti :
2005
ID e produktit :
166306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Smart Roadster,ne gjendje perfekte. Vetura ka 173.000 km dhe e ka te kryer komplet servisin.I ka hargjimet shum te vogla dhe gjithashtu mund te behet cabriolet,posedon klim , xhamat elektronik Steptronic / Tiptronic etj.Me 1 fjale vetura eshte ne gjendje perfekte . Mundsi ndrrimi . Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e siper permendur ose ne viber +37744598970
Informata rreth publikuesit
......................
Prishtinë
............
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »