SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet renault clio 1.6 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '17
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
98,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2000
ID e produktit :
166313
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault clio 1.6 benzin 16v pa dogan isapo ardhur nga zvicrra

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
0037744518279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »