SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi 80 1.8 benzinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '17
Lloji :
Audi 80
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1990
ID e produktit :
166317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi 80 1.8 benzinë shum e rujtne ngjendje te rregullt pa kurfar defekti viti i prodhimit 1990 ndersa rexhistrimi i par 1998.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bislim
Prishtinë
044-121-812
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »