SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2.0 TDI automatik
Çmimi :
€14,200.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
23,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
166327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tiguan 2.0 2009 4motion automatik vetura ësht e po sa ardhur nga gjermonia me liber servisit telekomanda ne timon panoram per me shum info 044799710

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Riad
Vushtrri
044799710
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »