SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passati
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2000
ID e produktit :
166328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati 1,9 D shum i rujten pa asni defekt te gjitha serviset e kryne baj ndrrim edhe shtoj pare me X5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eldi
Prizren
045948326
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »