SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet alfa romeo 156 jts 2.0 16v benzin
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
17 Gusht
Lloji :
Alfa Romeo 156
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
166329
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura posedon klim,tempomat,susta(dykme) ne timon edhe shum tjeraPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Timi
Munich, Germany
045459375
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »