SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen nemo viti 2009- motori 1.4 dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '17
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2009
ID e produktit :
166337
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
044104613 049491526

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Klinë
044104613-049491526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »