SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
166342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 1.9 me ( i ) te kuqe viti 2001 vetura asht ne gjendje super te shkelqyshme tip top eshte vetura familjare shum e paster nga mbrenda dhe jasht me servisa te rregullta,eshte vetur per marakli nuk eshte per tregti arsyeja e shitjes kam ble vetur me te re,pres bleres serioz ndrrim nuk baj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Almir
Gjakovë
044 336 977
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »