SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet kyron viti 2007
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Ssangyong Kyron
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
166346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kyron viti 2007 2.0 tdi ka nje defekt ne motor te riparushem esht i çlajmruar esht shum i ruajtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eliron
049789506
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »