SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN GOLF VI 1.6 TDI DSG MATCH
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:28
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
166348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandant ne timon ,shpejesit ne timon F1, ulset sport,ulset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory ,
, navigacion GPS TV HD , bordkompjuter ,tempomat ,radio CD USB , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,
abs , esp , airbag , fellne . etj FULL OPSIONE
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »