SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 1.8 Turbo Benzin Automatic 799 Euro
Çmimi :
€799.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
166360
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a3 1.8 turbo benzin servisin e kryn ne ch e sapo ardhur qmimi 799 euro automatic posedon klim dy dyrsh lajmrohu ne viber +31657585859

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Brendon
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »