SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 tdi 11-2007 dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
166361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon:Klimatronic4 gjamam me ryn Pashqyre me nxemje Senzor parkimi NavigacionEtj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Pejë
049666566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »