SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mini cooper 2004 1.6 automatik
Çmimi :
€3,759.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Mini Cooper
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
ID e produktit :
166364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mini cooperi 1.6 automatik viti 2004 benzin

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gazi
044144292
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »