SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Touran - 2006 - 2.o DSG
Çmimi :
€4,444.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
166382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Touran - 2006 - 2.o DSG, i ardhur nga Zvicrra. I padoganuar.
Për info. +38649834493 viber!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardh
+38649834493
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »