SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Megane 1.9 dti v.2000
Çmimi :
€2,445.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Renault Megane
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
309,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
166398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Megane viti 2000, 1.9 dti diesel, ne RKS, fellne me goma te reja te veres + goma te dimrit te reja me bandasha, hallogenka, ABS, ne gjendje shum te mire, klim AC funksionale, harxhimet shume te vogla.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ahmed
Mitrovicë
045/861558
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »