SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A3 2009
Çmimi :
€11,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,563
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
166403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A3 2009 2.0 TDI 140ps posedon: navi tmadh pulla nvollan vollan 3 me pika sline karrika sline skijat nalt fellne t bukra me goma tmira klima tronik masken sline tzez lleda para mrapa me nje fjal asht full ska nevoj per asni investim servis tkryme perkthim t menjehershem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Musa
Mitrovica, Kosovo
049/626/308
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »