SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€12,600.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2005
ID e produktit :
166415
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mahmut
Prizren
049 576 123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »