SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet urgjent vetem 1800 euro rks bej ndrim
Çmimi :
Falas
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:51
Lloji :
BMW 525
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1997
ID e produktit :
166442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes bmw seria 528 benzin Rks ne gjendje te mire teknike fellne 17" servo klimatronik funksionale centrall abs air bag esp radio gjamat elektronik dhe ka shpenzime te vogla qmimi i lire 1800 euro me pare diskutohet pak
bej edhe ndrrim viber +38649132232
Informata rreth publikuesit
Dritero
Prishtinë
049165835
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »