SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-Benz c220 CDI
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
166455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi ne gjendje shume te mire ka 2 pal goma me fellne ABS ESP TEMPOMAT AIRBAG mbyllje qendrore etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erion
Prishtinë
049999037
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »