SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 750-- 1998
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
BMW 750
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
5.40
Viti :
1998
ID e produktit :
166456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 750 viti 1998

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Prishtinë
049453958
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »