SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes A-class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
1999
ID e produktit :
166459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura mercedes A-class 170 cdi ,viti i prodhimit 1999 , ngjyra e gjelbert vetura posedon xhamat me rrym , pasqyret me rrym rregullohen dhe palosen ,posedon Abs , klim ,esp, zerimi eshte shume i mire , posedon shiber etj per me shume info nr tel 044-200-462.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
044200462
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »