SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran 1.9 TDI
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
217,398
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
166462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Touran 1.9 TDI (pa te kuqe),viti i prodhimit me 04.09.2004...Me 7 ulëse... Klimë... Abs...Air bag...Esp... 6 shpejtesi...Centallë...Alarm...Bord kompjuter... Karriget isofix me nxemje...Tempomat... 4 xhamat elektronike...Timon lëvizës... Xhamat e pasme të errësuara fabrikisht... Pasqyret elektrike me nxemje...Mbyllje qendrore... 217000 km te kaluara me liber servisi...EURO 4... 2 qelsa fabrikisht...Kukë tërheqëse (montuese)... I ardhur nga Gjermania i qlajmeruar i gatshem per doganë... Teper i ruajtur ne interier poashtu edhe ne karoseri.. Pres blerës serioz...Nr. Tel. 044 141 700 si dhe Ipko & Viber +38649 380 776...

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Privat
Gjakovë
0000000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »