SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes Skuterin 200 cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
166463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes skuterin 200 cc viti 2005 i posa ardhun nga zvicrra me dogan te kryer per me shum telefono ne nr 044832777
Informata rreth publikuesit
adi
Besianë
045637204
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »