SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW BORA 1.9 TDI RKS 6 MUAJ
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:46
Lloji :
Volkswagen/VW Bora
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
215,600
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2002
ID e produktit :
166464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BORA 1.9 TD( I ) TE KUQE
RKS 6 MUAJ
VETURA POSEDON
KLIMATRONIK
BORD KOPJUTER
TEMPOMAT
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
ABS AIRBAG CENTRAL
2 QELSA ME TELE DIREGJUS
VETURES SAPO JANE KRYER TE GJITHA SERVISET ( RRYPI DHEMBZOR LAMELLA KORPA ZAMAJAC VAJI FILTERAT E TJER )
VEURA ESHTE SHUM E PASTER BRENDA DHE JASHT
PERKTHIM NGA PRONARI TE PRONARI I RI BEHET BRENDA 1 ORE NUK FIGURON NE AS NI BANKE PENG
FULL EXTRA
SMS MOS DERGO
044 316 677
Informata rreth publikuesit
vetura
Prishtinë
111111111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »