SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525d automatic e po saardhur nga zvicrra 5499 €
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
166465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 525 d e po sa ardhur nga zvicrra full opsione per ma
Shum
Info 045506576Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi
Kosov
045506576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »