SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf IV sapo ardhur nga Zvicra .doganuar regjistruar
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
241,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
ID e produktit :
166471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura gjendet gjilan lagje gavran 1

I sapo ardhur nga zvicrra . Doganuar I regjistrum.
Ne emer tem personal.

Shitet golfi 4 1.8 benzin turbo 20v veq sa e kam doganuh bujanovc. Regjistrim karton gjelbert 18.06.2018 Ne emer tem personal osht vetura Vetura osht per Marakli . Full esktra. Navigation. Ulset RECARO. Me Nxemje.Tempomat.. radio esktra VW me magazin. Auspuat original qe, nuk ndryshken REMUSA Histori vetures prej 00.km nga 1 pronar Fakturat servisive gjith me koh. Servisin e madh me 212.000 km.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ragip
Gjilan
044666928
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »