SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Skuterat te ardhur nga Zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '17
Lloji :
Honda
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
2009
ID e produktit :
166479
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten skuterat e ardhur nga Zvicra e Geneves me çmime shume te volitshme.Skuterat jane te markes : Honda 2X , Yamaha dhe Sym.Skuterat jane te doganuar te ardhur qe 1 muaj nga Zvicra.Honda me ngjyre te kalter ka 40.000 KM me vit prodhimi 2004.Honda ngjyre hiri ka 32.000 KM. me vit prodhimi 2004.Sym ka 10.000 KM me vit te prodhimit 2009.Per Skutorat garantoj dhe jane ne gjendje te gatshme per vozitje me shume siguri.Pres bleres serioz , nr. Kontaktues permes viber, whatsapp +37745300896 Nr.2 - 045927000 Lokacioni : Pozheran , Viti , Ferizaj dhe Gjilan.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dashnim
045300896
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »