SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC
Çmimi :
€10,700.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
VW PASSAT
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
166544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat CC viti 2010 i sapoardhur nga Gjermania ,manual me 6 shpejtsi ,ne gjendje shum te mir teknike
, 240.00km me liber te servisit , servin e kryn per 20.000 mi km e ardhshme,
Posedon panoram lart , perde elektronike mrapa , fellne 18 coll me goma te reja e shum sene tjera ekstra ...
Informata rreth publikuesit
Aldi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »