SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C DSG
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
166545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 2.0 140ps ne gjendje te mir teknike , servis te kryn 280.000 te garantume , korrikat i ka me nxemje dhe gjysem likur , gjamat kolor mbrapa , AUTO HOLD, Senzor parkingu para dhe mbrapa , fellne 16coll me goma te reja , ndrrusi i shpejtesive DSG automatik , Tempomat etj..
Informata rreth publikuesit
Aldi
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »