SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 525
Çmimi :
€7,300.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '17
Lloji :
BMW 530
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,222
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2007
ID e produktit :
166550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW TARGA TE HUAJA NE GJENDJE PERFECTE FACELIFT
Informata rreth publikuesit
Realone
049300273
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »