SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes ML 270 diesel
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Mercedes ML 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
166557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes ML 270 cdi 2004 ne gjendje te rregullt

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xx
Prishtinë
049161991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »