SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 1.6 hdi me dogan nga Zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:21
Lloji :
Peugeot 207
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
166562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pezho 207 1.6 HDI viti prodhimit 2006 e ardhur nga zvicra me dogan paguar ne gjendje shum te mir teknike dhe optike posedon klima tronic senzor shiu senzor dritav esht e bone servis para 20km ju esht ndrru rrypi dhomzor servisi komplet i vajit me filtera te kalurar 157.000kmh me liber servisit posedon 2 qelsa fabrikisht per ma shum info kontakto ne nr +386 49 73 99 99 ju mirpresim Auto Nori
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »