SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 320D 2.0 DIZEL 1VIT RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
166568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BMW 320D 2.0 DIZEL 6 SHPEJTSI I SA PO DOGANUAR DHE REXHISTRUAR ME 1VIT RKS ME TE GJITHA SERVIST E KRYR SI DESHMI LIBER SERVIST. NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI MENIHER POSEDON :KLIMA TRONIK KARRIKA NXEMJE KOMANDA VOLLAN SENZOR PARGINGU-SHIU VOLLAN 3 FELLNE ME GOMA TREJA KOMFOR EKSTRA START- STOP TEMPOMAT ETJ PER ME SHUM +37744331351 049473848. ( NDROHET )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
yisniqi
Prishtinë
049473848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »