SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A8 3,0 TDI QUATTRO MATRIX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:00
Lloji :
Audi A8
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2013
ID e produktit :
166573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
149000KM,190KW(258PS),DIZEL,NDRRUSI;AUTOMATIK-8
VITI;11/2013, NGJYRE E ZEZE METALIKE
OPSIONET
ABS,ESP,ALARM,DISTANC KONTROLL,AUTOPILOT,PARK PILOT,SENZOR PARKIMI,SIDE ASIST,HEAD UP,KAMERA360',KAMERA NATES,SHIBER+SOLAR,NGROHJE QENDRORE ME TELEKOMAND,KLIMATRONIK 4 ZONALE,ULSET ME NXEMJE FTOFJE DHE MASAZHA,PERDE ANASH MRAPA,KOMANDA NE TIMON,SHPEJTESIT NE TIMON,LED,MATRIX,NDRIQIMI AMBIENTIN 3 NGJYRA,ULJE NGRITJE,FELLNE ALUMINI 20, ETJ
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »