SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shutet Mercedes benz c200
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
166584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes benz c200 viti 2011 me 130,000km te kaluara i sapo ardhur bga zvicrra me te gjitha serviset e kryera ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shqiprim
Rahovec
049868294 044203433viber
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »