SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2.0 Sfi
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1994
ID e produktit :
166586
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel astra 2.0 sfi. Ka gran hyrse dalse te zgjenume, menjaq f 16, dizne 347 te mdhaja ka auspuh f 60, chip... I regjistruar 049161991

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xx
Prishtinë
049161991
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »