SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor Carraro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
ID e produktit :
166610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
traktori asht carraro pa uij me ajr asht ka 70 kual fuqi 4x4 servisin koplet ka 5 mi ore pun traktori asht i ardhun pi zvicrre korpen e ka origjinale fabrikes

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
Gjakovë
044387844
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »