SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET -NDRROHET PEZHO 1.9 dizelREGJISTRIM 1 vjet
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Peugeot Tjetër
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Viti :
1997
Ekstra :
Karrige me Ngrohje, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
166611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Te gjita servisimet i ka te kryera ne gjendje perfekte si jasht ashtu edhe mbrenda
Informata rreth publikuesit
Ismail
Prishtinë
044809333
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »