SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet kombi Citroën Jumper
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Citroen Jumpy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2007
ID e produktit :
166625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombin Citroën Jumper, me doganë të paguar.
Viti i prodhimit: 2007
Kubikazha: 2200 cm3.
Karburanti: Naftë
Km: 189 000

Tel&Viber: +377 44 189 641
Tel&Viber: +386 49 127 868
Informata rreth publikuesit
Besnik
Viti
+38649127868
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »