SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES A 170 CDI AUTOMATIK PANORAM ME DOGAN 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:45
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,088
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
166631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES A 17P CDI AUTOMATIK

VITI I PRODHIMIT : 2003

ME DOGAN

LONG VERSION

AUTOMATIK TIPTRONIK
PANORAM
ULSE LKUR
ULSE ME.NXEMJE
SENZOR PARKINGU PARA MBAS
KLIMA FUNKSIONALE
FELLNE
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ...

QMIMI : ?

TEL : 045 680 186

GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOVPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »