SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skoda Octavia 1.6 TDI
Çmimi :
€18,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
Skoda Octavia
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
39,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2016
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
166634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shkoda Octavia Style 1.6TDI me vite te prodhimit 06/ 2016,vetura ka te kaluara 39000 km dhe ka garancion deri me 06/2020.Vetura posedon drita bixenon me LED para mbrapa dhe klime automatike dy zonale, retrovizore automatik,senzore parkimi para dhe mbrapa si dhe mje pale goma dimri.Vetura eshte blere ne Porsche Prishtina dhe shitet nga pronari i pare, per me shume detale per veturen kontaktoni ne tel.
Informata rreth publikuesit
Shpejtim
Prizren
044160420
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »