SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 1.9 TDI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
166638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 1.9 TDI Viti prodhimit 2004...Ne gjendje shum te mire Teknike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egi
Skënderaj
17621452800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »