SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 3.0 2012 QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '17
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
209,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
166659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte ne gjendje te rregullt , ka regjistrim deri ne shtator, ka 207 mije kilometra me libra servisi, vetura eshte e llojit tiptronik, ka 2 lloje te vozitjes : normale dhe sport drive ,vetura posedon ndezjen me variantin start/stop , posedon dritaret e pasme te nxira ka motorr 3.0 Quattro TDI , ka mundsi ndrrimi .Per te interesuar , numri i kontaktit 045703307 numri i njejt vlen edhe per viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bardhyl
Pristina
045703307
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »