SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Multi pla Dynamic 1.9 JTD disel nga CH 6 ULSE
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Lloji :
Fiat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
166661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne shitje I Sapo ardhur nga ZVICRA
Fiat MULTI PLAMJET DYNAMIC
Viti prodhimit 2005
Disel 1.9 JTD
6 ulse
Vetur familjare.
Kilometra garantume 189.000 km
Pa asni investim. .
Inf. 044 666 928
GJILAN-KOSOV
BEQIR MUSLIU 2/26Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ragip
Gjilan
044666928
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »