SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES VW EOS 2.0 TDI VITI 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Eos
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
166681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
/ SHES VETUREN

VW EOS 2.0 TDI VITI 2008
PA DOGAN
EOSI OSHT NË GJENDJE SHUM TË MIR

TEL: 044-853-223
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »