SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6+ 2.0 TDI BLUEMOTION MODEL 2010
Çmimi :
€6,750.00
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,324
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
166686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 6 PLUS 2.0 TDI BLUE MOTION - COMFORTLINE

I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA ... PA DOGAN!!!

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHTË

SERVISA TE KRYER, RRYPIN DHEMBZOR PER 90MIJ KM

ULJE E FILTERA KOMPLET KM 189132 ME LIBER SERVISIT!!

VITI I PRODHIMIT 26.10.2009 MODEL 2010

EXTRA POSEDON:

**KLIMA TRONIK DY ZONALE
**BAGAZHI HAPET ME TELEKOMAND
**KUFIZUES SHPEJTESIE-TEMPOMAT
**KARRIGA COMFORTLINE ME NXEMJE
**TIMONI ME LEVIZJE SIPAS DESHIRES
**SENZORA TE SHIUT
**DRITA MJEGULLE 
**SERVO TIMONIN
**ABS EDHE ESP
**AIR BAG x12
**ALARM E CENTRALL
**XHAMA ME RRYME EDHE ME NXEMJE
**PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
**MUZIK ME RADIO E CD MP3 FABRIKORE
**DY QELSA ME TELEKOMAND FABRIKISHT
**ALUMIN FELLGA 16COLL ME GUMA TE REJA (00)

INFO NE MOBIL +377 45 618.666 & +386 49 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 10.00 DERI 22.00
Informata rreth publikuesit
Arten
Prishtinë
377 45 618 666
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »