SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes VW T4 2.4L diesel
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW T4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1992
ID e produktit :
166702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW T4 2.4 diesel vp 1992 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Me regjistrim deri Gusht 2017. Per me shum info kontaktoni ne 045284813

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zymer
Pejë
045284813
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »