SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK HIGHLINE FULL EXTRA
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,221,414
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
166721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT ME LIBRA TE SERVISIT
I SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA
2.0 TDI
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMAT
RONIK
HIGHLINE
KARRIKAT GJYSEM LEKUR
KARRIKAT ME NXEMJE
XENON BI XENON
AUTO HOLD
SENZORA PARA MRAPA
FELLNE ME GOMA TE MIRA


shaqa
044838848
049844811

VIBER +38649844811
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »